HAKKIMIZDA

İş’te Sağlık
İş’te Güvenlik

OSGB, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak; 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasası kapsamında firmalara iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti verme amacı ile kurulmuştur.
Amacımız; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında firmalara danışmanlık ve eğitim vererek, ülkemizde İş Güvenliği Kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Bilal Habeş YILMAZ

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
YANGIN EĞİTİCİSİ
YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİCİSİ

Amacımız(Misyonumuz)

Firmaların faaliyet gösterdiği sektörlere yönelik iş güvenliği, iş sağlığı eğitimleri vermek. İş Güvenliği ve İş Sağlığı konusunun önemi konusunda çalışanları ve işverenleri bilinçlendirmek.

Hayalimiz (Vizyon)

Ülkemizde İş sağlığı ve iş güvenliği kültürünün oluşması için yılmadan sürekli çalışmak ve iş güvenliği, iş sağlığı hizmetlerinde saygın lider kuruluşlardan biri olmak.

Stratejimiz

Sektörlere özgü çeşitlenen ve derinleşen hizmetler sunarak, müşterilerimize değer katmak,

Müşteri odaklı olup, en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini yasalara uygun şeklide dikkate alıp değerlendiren bir kurum anlayışı,

Özveri; İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerimiz; çalışanları bilinçlendirmek için daima özveri ile çalışır. İş Güvenliği ve İş Sağlığı konusunda özveri; ticari yapımızdan önce olmak zorundadır.